“Këtu e keni përgjigjen”, Efi reagon pas akuzave për operacione plastike

Mediale Vip

“Këtu e keni përgjigjen”, Efi reagon pas akuzave për operacione plastike

Më: 17 janar 2022 Në ora: 06:09
Efi

Efi është një nga konkurrentet e “Për’puthen” e cila është shënjestruar më së shumti për ndërhyrje estetike. Jo më larg se ditën e djeshme në mediat sociale u publikuan disa foto të vjetra të saj ku akuzohej se u ishte nënshtruar ndërhyrjeve të shumta.

Efi ka reaguar sonte duke publikuar në Instastory disa foto kur ka qenë e vogël, për të treguar se nuk ka ndryshuar aspak dhe se nuk ka operacione.

“Për të gjithë ju që më keni shkruajtur për operacionet e mia dhe për foton që po qarkullon. Këtu e keni përgjigjen…Përveç meje shihet qartë edhe fisi”,- ka shkruar ajo.

Efi është komentuar shumë edhe për ngjashmërinë me Bora Zemanin, si edhe Elvana Gjatën.

Image
Foto nga instagrami

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat