Fifi e penduar për largimin nga Big Brother: Mora një vendim të nxituar

Mediale Vip

Fifi e penduar për largimin nga Big Brother: Mora një vendim të nxituar

Më: 17 janar 2022 Në ora: 07:39
Fifi

Këngëtarja e njohur, Fifi, ka dhënë intervistën e parë që nga dalja e saj nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Ajo ishte në emisionin “Fan Club BB VIP”, ku ka treguar nëse do të rikthehej sërish në këtë reality show.

Fifi u shpreh se ka rënë 4 kilogramë që kur ka dalë nga BB VIP, duke qenë se brenda asaj shtëpie ishte fryrë shumë.

Më pas këngëtarja e njohur shtoi se javën e parë dhe të dytë e ka ndjekur shumë “Big Brother VIP” kur ajo ka qenë brenda shtëpisë.

“Javën e parë e kam ndjekur bajagi si shumë çdo gjë që ka ndodhur brenda kur isha unë, ndoshta dy javë. Doja me ditë se çfarë kanë thënë banorët për mua, e pastaj nuk jam marrë me gjërat e vogla. Jam munduar të merrem me gjëra më të mëdha, ti jap vetes energji pozitive”, tha Fifi.

E pyetur nëse do të kthehej në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo tha:

“Dy orë pasi kam dal kam thënë do isha kthyer. Unë jam pak dash në horoskop, ose e çoj deri në fund. Duhej të hiqja dorë nga një gjë që i kisha vënë qëllim. Jam 50-50, hoqa dorë me u marrë me veten dhe mora një vendim të nxituar”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat