Si reagoi Pete Davidson kur dëgjoi se Kanye West e kërcënonte në këngën e tij të re?

Mediale Vip

Si reagoi Pete Davidson kur dëgjoi se Kanye West e kërcënonte në këngën e tij të re?

Më: 17 janar 2022 Në ora: 18:37
Kim Kardashian, Pete Davidson

Pete Davidson, me sa duket, nuk shqetësohet nga kërcënimet në një fragment të publikuar së fundmi të një kënge të re të Kanye West. Një burim tha për HollywoodLife se komediani nuk ishte i befasuar kur reperi u shpreh se dëshironte ta rrihte Pete për lidhjen me ish-gruan e tij, Kim Kardashian.

“Pete pothuajse e priste që Kanye t’i referohej në një këngë herët a vonë dhe ai nuk e urren dhe mendon se është qesharake,” tha burimi i brendshëm. “Ai nuk dëshiron të luftojë me Kanye-n; ai e respekton atë, pasi ai është ende babai i fëmijëve të Kim-it dhe kjo është e rëndësishme dhe Pete nuk do të pengojë kurrë asgjë prej tyre. Ai e sheh të qenit në një këngë të Kanye-s si pothuajse një përkëdhelje pas shpine dhe sinqerisht diçka shumë interesante. Pete e di që do të jetojë përgjithmonë tani që është pjesë e një kënge të Kanye-s.”

Në këngën e re të Kanye-s, të titulluar "My Life Was Never Eazy", ai këndon:

"Zoti më shpëtoi nga përplasja, vetëm që të mund të rrihja Pete Davidson."

Romanca e Pete dhe Kim nisi në tetor 2021 dhe po ecën për mrekulli. Ndërkohë, Kanye duket se po e shijon kohën me të dashurën e tij të re, Julia Fox.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat