Lidhja dhe ndarja me Rovena Dilon, Tokja i “BBV” flet për herë të parë

Mediale Vip

Lidhja dhe ndarja me Rovena Dilon, Tokja i “BBV” flet për herë të parë

Më: 17 janar 2022 Në ora: 19:20
Rovena Dilo dhe Tokja

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Eltion Merja, balerini i njohur që përfundoi eksperiencën në “Big Brother Vip” spektaklin e kaluar.

I njohur përgjithësisht si Tokja, ai rikomentoi debatin e bujshëm të 11 viteve më parë me Ilirin, ndërsa zbuloi edhe detaje që nuk mundi t’i tregonte gjatë qendrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

I pyetur nga Bieta për jetën personale, veçanërisht për historinë e dashurisë me Rovena Dilon për të cilën u shkruajt nëpër portale, Tokja refuzoi të fliste.

“Është diçka që i përket të shkuarës dhe nuk kam dëshirë ta komentoj”, u shpreh ai.

Bieta: Kujtim i bukur?

Eltioni: Unë gjithnjë kam kujtime të bukura, nuk kam kujtime të shëmtuara në jetë…

Bieta: Aktualisht je i lidhur?

Eltioni: Po!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat