Aktori turk, një ndër djemtë më të pashëm në botë për vitin 2021

Mediale Vip

Aktori turk, një ndër djemtë më të pashëm në botë për vitin 2021

Më: 18 janar 2022 Në ora: 16:11
Can Yaman

Aktori i njohur i serialeve turke, Can Yaman është përzgjedhur së fundmi si  një nga djemtë më të bukur në shumë vende të botës.

Sipas një liste të publikuar nga website amerikan”TC Candler, Yaman është renditur në vendin e 28 nga 100 emrat e personave të famshëm nga nga vende të ndryshme  të botës”.

Pjesë e kësaj liste ishin dhe të famshmit e tjerë turk si:  Alp Navruz, Kivanç Tatlitug, Burak Deniz, Burak Ozcivit dhe këngëtari Tarkan.

Ndryshe,  Can Yaman nuk e ka mohuar prejardhjen e tij shqiptare ani se ai ka lindur dhe është rritur në Stamboll.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat