“Pasha kryt e mamit dal me ty javën tjetër..”, pse Beatrix nuk doli pas Dagzit?

Mediale Vip

“Pasha kryt e mamit dal me ty javën tjetër..”, pse Beatrix nuk doli pas Dagzit?

Më: 19 janar 2022 Në ora: 14:10
Dj Dagz dhe Beatrix

Mbrëmë banori i dytë i eleminuar ishte Dj Dagz, i cili pas një zingjiri të nisur nga Beatrix Ramosaj në dyshen e fundit ngeli me të dashurën e tij Einxhel Shkira.

Nga një televotim që u hap për pak minuta, Dj Dagz ishte më pak i votuar, kështu banori nga Kosova la përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP.

Por, pas daljes, tani në internet po qarkullon video e Beatrix Ramosaj, e cila thoshte që po u largua Dagz do ta bënte dhe ajo një gjë të tillë, derisa për këtë deklaratë ajo pati debatuar edhe me Donaldin, të dashurin e saj.

@andreaaaaaaa80

 

♬ suono originale - andreaaaaaaa80 ✔

 

“Pasha krytë e mamit dal me ty javën tjetër, pasha qit’ natë”, tha Beatrixa e cila jo vetëm nuk e shpëtoi Dagzin në zingjirin e nisur nga ajo, por edhe nuk i qëndroi prapa kësaj deklarate.

Theksojmë se të nominuarit e kësaj jave janë Beatrixa, Einxhel dhe Donald, nominim ky si pasojë e hapjes së kutisë së Pandorës nga banori i ri, Arbëri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat