Olti Shaqiri flet për herë të parë për lojën e Ilirit në Big Brother VIP

Mediale Vip

Olti Shaqiri flet për herë të parë për lojën e Ilirit në Big Brother VIP

Më: 21 janar 2022 Në ora: 11:57
Olti Shaqiri

Olti Shaqiri, vëllai i Ilirit, i cili është komentuar shpesh për lojën e tij në Big Brother VIP ka folur për “Wake Up”.

Ai u shpreh se u shqetësuan pas debatit me Einxhel për historinë që tregoi për tradhtinë e gruas. Sipas Oltit, familja është pika e dobët e Ilirit dhe vetëm aty e humb durimin.

“E vetmja gjë që ndodhi ishte kur pati debat në Prime me Einxhel për familjen. Ilirin nuk e cënon asgjë derisa i prek familjen, ashtu si cdo prind, bëhet nevrik. Është pika e tij e dobët ku humb durimin”, tha Olti.

Për konkurrentin më të fortë, Olti përmendi emrin e Arjolës dhe Donaldit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat