“Burracak, je shumë i shpifur”, shpërthen debati mes Donaldit dhe Einxhelit

Mediale Vip

“Burracak, je shumë i shpifur”, shpërthen debati mes Donaldit dhe Einxhelit

Më: 21 janar 2022 Në ora: 22:11
Einxhel dhe Beniada

Vazhdon akoma debati lidhur me nominimin dhe daljen nga shtëpia ej “Big Brother VIP” e Dj Dagz.

Einxhel e ka akuzuar Donaldin për dyfytyrësi, pasi e ka konsideruar Dagzin shok dhe në fund e largoi nga shtëpia.

Ndërsa Donaldi i tha se po bën viktimën dhe se është absurde mënyra se si po sillet.

Einxhel: Ishte një gjest i ulët, burracak. Ti bën gjithçka vetëm për të fituar.

Donald: Mendoj se është absurde t’i kërkosh Triksës pse nuk zgjidhe Dagzin, kur ajo nuk më zgjodhi as mua. Bën viktimën, shfrytëzim i situatës, jam ai që kam shpëtuar Dagzin dhe Einxhelin, ke mbrojt të drejtat e tua.

Einxhel: Do që të zihem me të? Tentativa e Donaldit për t’u zënë me Ilirin ka qenë më para.

Donald: Ti do ofendosh se nuk je njeri me logjikë.

Einxhel: Je shumë i shpifur.

Donald: Nuk më duket logjikë t’i kërkosh Triksës pse nuk rri me Egzonën.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat