Iliri flet për Donaldin: Do ta doja jashtë shtëpisë

Mediale Vip

Iliri flet për Donaldin: Do ta doja jashtë shtëpisë

Më: 22 janar 2022 Në ora: 19:59
Iliri

Iliri dhe Donaldi janë emrat më të përfolur të këtij formati të BBV.

Big Brother Vip këtë edicion ka ardhur më ndryshe se herët tjera, me personazhe vip e shumë ngjarje dinamike.

Ka kohë që publiku në rrjetet sociale vazhdimisht aludon për fituesin e këtij formati, por emrat më të pëlqyer dhe më të përmendur për të shkuar drejt fitores janë Iliri dhe Donaldi.

Madje të dy konkurrentët haptazi e kanë pranuar se e shohin njëri-tjetrin si rivalë të lojës, ku edhe raportet mes tyre kanë qenë rrallë herë të mira.

Së fundmi me një bisedë me Arbrin, Iliri është shprehur se Donaldin do donte ta shikonte jashtë shtëpisë.

Ky mendim mbase që Iliri ta ketë më të lehtë fitoren, apo?

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat