Flet për herë të parë vëllai i Ilirit, si e sheh lojën e balerinit dhe kë sheh konkurrentë të fortë

Mediale Vip

Flet për herë të parë vëllai i Ilirit, si e sheh lojën e balerinit dhe kë sheh konkurrentë të fortë

Më: 23 janar 2022 Në ora: 07:39
Ilir Shaqiri

Olti Shaqiri, vëllai i Ilirit, i cili është komentuar shpesh për lojën e tij në Big Brother VIP ka folur për “Wake Up”.

Ai u shpreh se u shqetësuan pas debatit me Einxhel për historinë që tregoi për tradhtinë e gruas. Sipas Oltit, familja është pika e dobët e Ilirit dhe vetëm aty e humb durimin.

“E vetmja gjë që ndodhi ishte kur pati debat në Prime me Einxhel për familjen. Ilirin nuk e cënon asgjë derisa i prek familjen, ashtu si cdo prind, bëhet nevrik. Është pika e tij e dobët ku humb durimin”, tha Olti.

Image
Ilir dhe Olti Shaqiri

Për konkurrentin më të fortë, Olti përmendi emrin e Arjolës dhe Donaldit.

Vajza e Ilirit gjithashtu komentoi në “Shqipëria Live” se Arjolën e pëlqente dhe e konsideron konkurrente të fortë, gjithashtu edhe Donaldin, pavarësisht se këtë të fundit nuk e pëlqen.

Në nominim janë Donald, Beatrix dhe Einxhel dhe Iliri i ka thënë Donaldit se mendon se del Einxhel. Ai gjithashtu i shprehu Donaldit se pavarësisht të metave, ai është një djalë i dashur.

Ka gjithashtu aludime se sot nuk del askush nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por shumica e sondazheve kanë nxjerr Beatrix si më pak të preferuar dhe se e duan jashtë.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat