​Luana Vjollca përshëndet në bikini nga bregdeti afrikan

Mediale Vip

​Luana Vjollca përshëndet në bikini nga bregdeti afrikan

Nga: M.L. Më: 23 janar 2022 Në ora: 20:07
Luana Vjollca

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Luana Vjollca ka vendosur t’i kalojë ditët e pushimit në bregdetin e largët të Afrikës.

Ndërsa i ftohti i stinës së dimrit ka kapluar Shqipërinë, bukuroshja shqiptare ka përzgjedhur bregdetin e Mauriciusit.

Në një postim në Instagram, Luana Vjollca, krahas një fotoje të saj të nxehtë në bikini, ka shkruar se ‘vetëm skitë po i mungojnë”, duke shkaktuar reagime të shumta të fansave.

Veç hot, kaq di të them”, ishte reagimi i bukuroshes tjetër shqiptare Vildane Zendelit, ndërsa reagimet erdhën edhe nga këngëtarja Kida dhe Kevina Kthjella, miss Universi Shqipëria 2017.

Kënga e fundit e Luana Vjollcës është “1 mijë vjet” në qershor të vitit të kaluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat