Ky është dedikimi më romantik nga Donaldi për Beatrix, në këto ditë të vështira për të…

Mediale Vip

Ky është dedikimi më romantik nga Donaldi për Beatrix, në këto ditë të vështira për të…

Më: 25 janar 2022 Në ora: 15:26
Donaldi dhe Beatrix

Edhe pse i izoluar brenda shtëpisë së Big Brother Vip, mesazhet e dashurisë të Donaldit për Beatrixën nuk mungojnë.

“Që të shohësh ylberin duhet të presësh shiun. Qëndro e fortë dashuria ime”, shkruhet në postimin e fundit të Donaldit në ‘Instagram’, që deri më tani dimë se menaxhohet nga Romeo.

Të jetë ky një mesazh i kërkuar nga Donaldi për të mbështetur Beatrixën?

Këtë nuk e dimë! Megjithatë gjatë këtyre ditëve, Donaldi e ka treguar frikën e përplasjes së Beatrix me komentet jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat