Dezo një këngë për nënën, publikimi vetëm në Instagram

Mediale Vip

Dezo një këngë për nënën, publikimi vetëm në Instagram

Nga: Maksim Gjokaj Më: 28 janar 2022 Në ora: 12:15
Dezo një këngë për nënën

Pas suksesit me këngën " Gamimet" që erdhi me videoklip ai tashmë ka gati një këngë tjetër.

 Është fjala për këngëtarin Dezo apo siç quhet në të vërtetë Daut Krasniqi, shqiptari që jeton në Gjermani i cili këtë herë vjen me një projekt dedikuar nënës me titull "NENA" që do të vijë vetëm si publikim në rrjetin social Instagram.

 Artisti i ri ka nisur të pëlqehet mjaft e si duket do të ketë vërtetë një të ardhme të sigurt e plot sukses në muzikën shqiptare.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DEZO (@dezoofficial_)

Ne do t’ju sjellim shumë shpejt edhe lajmin sapo të publikohet kjo këngë, një dedikim i bukur për nënën ardhur nga Dezo.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat