Meridiani tha se futi informacion nga jashtë, reagon Elgit Doda

Mediale Vip

Meridiani tha se futi informacion nga jashtë, reagon Elgit Doda

Më: 29 janar 2022 Në ora: 07:40
Elgit Doda

Gjatë spektaklit të “Big Brother VIP”, Meridiani diskutoi për informacionet nga jashtë. Ai tha se informacione nga jashtë kanë hyr pafund.

Meridiani përmendi 20 mijë lekshin e Donaldit, gjithashtu edhe Elgit Dodën, i cili sipas tij komunikoi te veshi me Donaldin.

Elgiti reagoi me disa story në mënyrë ironike:

Këngëtari i njohur Elgit Doda ka shprehur disa herë hapur mbështetjen dhe suportin për mikun e tij Donald Veshaj gjatë rrugëtimit të tij në “Big Brother VIP Albania”. Ai gjithashtu ka krijuar një triologji këngësh që kanë qenë të shkruara dhe ideuara në bashkëpunim me Donaldin, i cili, në fillim të hyrjes së tij në format, i ka trajtuar si këngë dedikuar ish të dashurës së tij, Bora Zemanit.

Tashmë, këngëtari ka njoftuar publikimin e këngës së tretë dhe përmbyllëse para disa kohësh, ndërkohë që ditën e sotme na ka zbuluar disa detaje për mënyën se si kjo triologji do të përfundojë.

Ai ka postuar një story në llogarinë e tij të “Instagram”, ku ka shkruar:

“Një dashuri toksike që ti e kërkon dhe i thu a ku je jee… Ama në fund kupton që ajo dashuri nuk është për ty…

Fundi i një triologjie…

Së shpejti…”,- ka shkruar kantautori Elgit Doda. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat