Donaldi dhe Iliri e lagin me birrë, Monika dhuron spektakël me lëvizje sensuale

Mediale Vip

Donaldi dhe Iliri e lagin me birrë, Monika dhuron spektakël me lëvizje sensuale

Më: 6 shkurt 2022 Në ora: 17:46
Donaldi dhe Iliri

Banorët kanë pasur fatin të shohin momente spektakli nga Monika këtë të dielë, ndërsa ajo u lag në pishinë.

Më pas Iliri dhe Donaldi e lagën me birrë ndërsa ajo po shijonte muzikën në sfond.

Kjo solli momente gazmore tek banorët, një nga mënyrat për t’u larguar nga monotonia, ndërsa kanë ngelur dhe pak javë nga finalja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat