Beniada përshëndet peshkatarët e Shqipërisë, Iliri dhe Arjola shkrihen gazit

Mediale Vip

Beniada përshëndet peshkatarët e Shqipërisë, Iliri dhe Arjola shkrihen gazit

Më: 6 shkurt 2022 Në ora: 19:38
Beniada, Ilir, Arjola

Beniada me veçantinë që e karakterizon ka përshëndetur të gjithë peshkatarët në Shqipëri, ndërsa po merrnin rreze dielli me Ilirin dhe Arjolën.

Iliri e ka mësuar, pasi ajo nuk e dinte se çfarë do të thoshte peshkimi me kallama.

Mes të qeshurash prej mënyrës së të shqiptuarit të fjalëve, sërish Beniada ia ka dalë ta bëjë përshëndetjen.

Beniada: Përshëndesim të gjithë peshkatarët e Shqipërisë në veçanti peshkatarët e Tiranës…

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat