Ja sa kushtoi veshja e Arbana Osmanit në Post Big Brother

Mediale Vip

Ja sa kushtoi veshja e Arbana Osmanit në Post Big Brother

Më: 24 shkurt 2022 Në ora: 13:55
Arbana Osmani

Pas përfundimit të Big Brother për 3 puntata do të ketë Post Big Brother. Spektakli i parë u shfaq të martën, ku dhe banorët diskutuan për dinamikat brenda në shtëpi.

Por ajo që ra në sy ishte veshja e moderatores. Si gjithnjë prezantuesja ka shkëlqyer veshur me kostumin ‘over-size’, ku fshihej edhe barku i rrumbullakosur. Por ajo që nuk dihej ishte çmimi i kripur i veshjes së saj.  

Sipas faqjes “Mespërmes”, kostumi “Double-Breasted Blazer” kushton 1,266 euro, ndërsa sandalet “Tailored Trousers” 712 euro.

Në total kombinimi i moderatores ka kushtuar 2 mijë euro. Përgjatë çdo puntate, moderatorja ka mbajtur veshur krijime nga stiliste, apo veshje të kushtueshme.

Kujtojmë se në finale e Big Brother, Arbana kishte veshur kostumin e kuq nga Alexander McQueen që kushtonte rreth 5 mijë euro.

Image
Arbana Osmani
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat