“Nuk është akoma në shinat e arsyetimit”, Iliri koment për Monikën

Mediale Vip

“Nuk është akoma në shinat e arsyetimit”, Iliri koment për Monikën

Më: 28 shkurt 2022 Në ora: 18:05
Monika, Iliri

Fituesi i “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri, në studion e “Breaking” në Top News, nuk nguroi të fliste edhe për disa prej ish-banorëve.

I ftuar në studio moderatorja nuk nguroi të përmendë as debatin që Iliri ka pasur me Monika Lubonjën.

Ish-konkurenti tha se nuk e ka parë kurrë si finaliste Monikën.

“Nuk e kam parë kurrë si finaliste. U përpoqa ta tërhiqja drejt finales, pasi nga dinamikat e ndodhura në shtëpi thosha e meritonte. Por këtë gjë e vendos publiku, jo unë. E stresuan parashikimet e mia dhe krijonin një linjë diskutimi. Jemi kukulla të një formati shumë të famshëm dhe nëse do bënin atë që bënte Monika, që unë e zgjova, do ishim kukulla të gjumit dhe rehatisë”, u shpreh Iliri.

Monika ishte e ftuar disa ditë më përpara në emision ku tha se ishte ajo e cila e tërhoqi Ilirin drejt finales.

Iliri e përmblodhi këtë gjë me një koment: “Monika nuk është akoma në shinat e arsyetimit, nuk ke çfarë t’i komentosh”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat