Çfarë bën Luana kur i bie goma në mes të askundit?

Mediale Vip

Çfarë bën Luana kur i bie goma në mes të askundit?

Më: 21 mars 2022 Në ora: 10:59
Luana Vjollca

Luana Vjollca tregoi të dielën e saj, hiç të zakontë përmes Instagramit.

Fundjavën e ka kaluar në Greqi, por e diela nuk i shkoi aq mirë sa e kish parashikuar, pasi goma e makinës me të cilën udhëtonte ju prish në mes të askundit (kështu thotë ajo të paktën).

Me video dhe ca foto, Luana duket që po e kalon me pozitivitet situatën, madje ka marrë përsipër edhe të rregullojë gomën, ndërsa mban me informacion për veten dhe gjendjen e saj mijëra ndjekës.

Herë ulur duke kërkuar zgjidhje, herë duke folur për situatën, Luana nuk zbulon kush e shoqëron, por duket qartë që nuk është e vetme.

Mbase mund të jetë partneri i saj sekret, por këtë nuk mund ta dimë me bindje. Megjithatë moderatorja i qetësoi fansat duke ju treguar se është mirë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat