“I lë rrobat...”/ Kryemadhi zbulon çfarë urren te Meta

Mediale Vip

“I lë rrobat...”/ Kryemadhi zbulon çfarë urren te Meta

Më: 14 prill 2022 Në ora: 09:37
Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar se te presidenti Ilir Meta nuk i pëlqen rrëmuja që bën në shtëpi me rrobat.

E ftuar në emisionin ‘Goca dhe Gra’, Kryemadhi tha se një tjetër gjë që nuk pëlqen te Meta është se ai është maskilist.

“I lë të gjithë aty njëra mbi tjetrën. Është njeri që që bën shumë sport, del për ecje dhe thotë po i lë këtu, do i vesh pastaj pasdite prapë dhe ato bëhen të gjitha palë”, tha Kryemadhi.

Ndërsa te veçoritë që pëlqen te Meta, ajo tha: Nuk më ka kërkuar kurrë llogari gjithë këto vite, p.sh. pse është shtëpia rrëmujë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat