Klea Huta: Donaldi dhe Romeo Veshaj më kanë marrë bashkëshortin!

Mediale Vip

Klea Huta: Donaldi dhe Romeo Veshaj më kanë marrë bashkëshortin!

Më: 11 maj 2022 Në ora: 22:21
Klea Huta

Moderatorja Klea Huta ka treguar me humor se tashmë bashkëshortin, Elgitin ia ka marrë Romeo dhe Donaldi.

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra”, Klea tha se pas koncerteve që Elgiti po mban me binjakët Veshaj, kalojnë shumë pak kohë së bashku.

“Nuk po e shoh në shtëpi unë e shkreta. Po e sheh Romeo dhe Donaldi më shumë se unë. Ai dhe unë kemi zgjedhur të rrime me nëjri tjetrin në profesionin që kemi.

Ne që në fillim, Giti punonte deri vonë në studio, besimi ka qenë i  konsoliduar. Ja kam lënë gjithë lirinë time. Kontrolli e shkatërron martesën”, tregoi Klea.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat