SNL ‘after-party’/ Lewis Hamilton kapet ‘mat’ me Selena Gomez dhe Cara Delevingne

Mediale Vip

SNL ‘after-party’/ Lewis Hamilton kapet ‘mat’ me Selena Gomez dhe Cara Delevingne

Më: 15 maj 2022 Në ora: 16:11
Lewis Hamilton, Selena Gomez dhe Cara Delevingne

Piloti i F1, Lewis Hamilton ishte pjesë e “after-partyt” të Saturday Night Live në New York, ku është parë duke biseduar me Selena Gomez dhe Cara Delvingne.

Selena Gomez ishte e ftuara e radhës që realizoi monologun e saj në SNL mbrëmë, ndërsa pas shfaqjes u takua me yllin e F1 së bashku me modelen Cara Develigne, e cila  ishte gjithashtu e pranishme.

37 vjeçari dhe Selena Gomez janë parë edhe më herët së bashku më parë në InStyle Awards 2017.

Nga ana tjetër, The Sun shkruan se piloti i Mercedesit, është më i afërt me Delevingne, pasi është shoqëruar me 29-vjeçaren edhe në Met Gala 2021.

Kujtojmë këtu se Delevingne ka marrë pjesë gjithashtu në Grand Prix dhe është fotografuar duke mbajtur tabelën e rrjetit të Hamilton në Çmimin e Madh të Monakos 2015.

Fansat e Selena Gomez, emocionuar kur panë këngëtaren duke biseduar me Hamilton, kanë vërshuar menjëherë në komente.

Një përdorues i Twitter-it shkroi: “Ata duhet të takohen tani.”

Një tjetër shtoi: “Unë thjesht nuk jam gati të shoh dy dashuritë e jetës sime së bashku”.

Dhe një i tretë tha: “Ky është një çift kaq i rastësishëm haha ​​wow.”

Image
Lewis Hamilton, Selena Gomez, Cara Delevingne

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat