Semi vjen me projekt të ri, kjo është koha kur do publikohet

Mediale Vip

Semi vjen me projekt të ri, kjo është koha kur do publikohet

Më: 18 maj 2022 Në ora: 19:02
Semi

Këngëtarja Semi Jaupaj ka paralajmëruar projektin e radhës muzikor.

Pas këngës “Mos u kthe”, të cilën këngëtarja e publikoi para tre muajsh, ajo ka bërë të ditur se sot do të publikojë edhe këngën e re.

Kënga e re do të titullohet “Ani Ani” dhe do lansohet sot në ora 18:00.

Kënga e kaluar e Semit në kanalin zyrtar në Youtube mori mbi 15 milionë shikime, ndërsa u prit mjaft mirë nga publiku. 

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat