Elvana Gjata bie nga vetura

Mediale Vip

Elvana Gjata bie nga vetura

Më: 18 maj 2022 Në ora: 21:14
Elvana Gjata

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata së fundmi mori vëmendjen e publikut dhe mediave rozë me dukjen e saj tek sfilata e Valdrin Sahitit.

Pamjet e këngëtares morën komente pozitive nga miqtë dhe fansat e saj.

Ndërsa së fundmi këngëtarja publikoj një imazh që u bë viral në rrjete sociale.

Elvana publikoi një fotografi duke rënë nga vetura.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat