“Bërtet shumë bukur” Ergys Keta vë në siklet aktoren e filmit “Lugina e Djalit”

Mediale Vip

“Bërtet shumë bukur” Ergys Keta vë në siklet aktoren e filmit “Lugina e Djalit”

Më: 21 maj 2022 Në ora: 21:41
Pamje nga emisioni

Të ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, kasti i filmit Horror “Lugina e Djalit”, ku dhe kanë folur rreh filmit.

Aktorja Enxhi Haxhiu është shprehur se ka qenë një nga eksperiencat e saj më të bukura, ndërsa producenti Ergys Keta në një moment e ka vënë në siklet.

Ai ka thënë se Haxhiu bërtet shumë bukur duke iu referuar skenave të filmit.

Të ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, kasti i filmit Horror “Lugina e Djalit”, ku dhe kanë folur rreh filmit.

Aktorja Enxhi Haxhiu është shprehur se ka qenë një nga eksperiencat e saj më të bukura, ndërsa producenti Ergys Keta në një moment e ka vënë në siklet.

Ai ka thënë se Haxhiu bërtet shumë bukur duke iu referuar skenave të filmit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat