E papritur/ Kourtney Kardashian: Mjeku më tha të pi spermën e Travis Barker katër herë në javë

Mediale Vip

E papritur/ Kourtney Kardashian: Mjeku më tha të pi spermën e Travis Barker katër herë në javë

Më: 27 maj 2022 Në ora: 11:12
Travis dhe Kourtney

Kourtney Kardashian është e gatshme të provojë gjithçka për të mbetur shtatzënë me Travis Barker.

Gjatë episodit të së enjtes të “The Kardashians” të Hulu, Kourtney tha se mjeku i tyre i fertilitetit e udhëzoi atë të pinte spermën e Barker.

“Por ai tha diçka – ai na tha, mirë, ai më tha se gjëja që do të ndihmonte [tiroiden time] ishte të pinte spermë të tij si katër herë në javë”, tha ylli televiziv.

“Unë e dua këtë doktor”, u përgjigj në anën tjetër Barker.

Dyshja kanë dokumentuar rrugëtimin e tyre të fertilitetit gjatë sezonit të ri dhe madje kanë filmuar takimet me mjekun e tyre për shfaqjen. Fatkeqësisht, marrja e vezëve të themelueses të “Poosh” nuk ka shkuar mirë, kështu që çifti filloi një agjërim masiv që i detyron ata të ndalojnë seksin, kafeinën dhe stërvitjen.

“O Zot, ishte çmenduri”, tha Kourtney, 43 vjeçare, më vonë për ‘Bustle’ në një intervistë duke shtuar, “Por në fakt kjo e bëri gjithçka më mirë”.

Dyshja, të cilët ende nuk janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku, sapo u martuan në një ceremoni në Portofino të Italisë, të veshur tërësisht me Dolce & Gabbana.

Në ceremoninë intime u shfaqën miq të ngushtë dhe familjarë me përjashtim të Caitlyn Jenner, e cila nuk ishte e ftuar dhe Rob Kardashian, i cili nuk ndihej rehat të merrte pjesë.

Ky i fundit këtë periudhë dëshiron të qëndrojë më larg mediave dhe vëmendjes së publikut. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat