Fisnik Syla është penduar për martesën me Fjolla Morinën

Mediale Vip

Fisnik Syla është penduar për martesën me Fjolla Morinën

Më: 27 maj 2022 Në ora: 23:06
Fisnik Syla dhe Fjolla Morina

Biznesmeni i njohur Fisnik Syla dhe këngëtarja Fjolla Morina ka muaj që kanë përfunduar lidhjen e tyre dhe janë ndarë.

Por edhe pas ndarjes dyshja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Fisniku ishte pjesë e një intervistë në “SyriTv” ku foli rreth kësaj martese.

Ndër tjerash ai tha që është bërë pishman që është martuar me këngëtaren Fjolla Morina.

“Unë jam Fisnik Syla, unë njihem edhe më parë në portalet Belge si një biznesmen i suksesshëm dhe si deputet në komunën ku jetoj dhe nuk kam qejf të njihem si partneri i saj”, tha ai. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat