Mozzik publikon foto me Edi Ramën, ja si e quan

Mediale Vip

Mozzik publikon foto me Edi Ramën, ja si e quan

Më: 21 qershor 2022 Në ora: 09:55
Edi Rama dhe Mozzik

Edhe pse fokusin e ka tek muzika, reperi nga Ferizaj asnjëherë nuk ka ngurruar që të merret pak edhe me politikë.

Mozzik shumë herë ka treguar simpatinë që ka për partitë politike dhe figura të ndryshme.

Së fundi, krijuesi i shumë hiteve ka ndarë një imazh me kryeministrin shqiptar Edi Rama.

Image
Postimi i Mozzikut

“Mendimet e pëlqimet për njerëzit në politikë gjithmonë i kemi të llojllojshëm. Por strateg më të madh e të mençur se Edi Rama të paktën gjenerata ime se ka mbërritur: Që thonë do pleq i përpiktë”, ishte mbishkrimi i Gramosit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat