Moderatore e “Big Brother Vip?” Ja si përgjigjet Elita Rudi

Mediale Vip

Moderatore e “Big Brother Vip?” Ja si përgjigjet Elita Rudi

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 23:09
Elita Rudi

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi viteve të fundit ka marrë një pauzë nga profesioni i saj për t’iu përkushtuar fëmijëve.

Ndonëse në ekran nuk ka qenë e pranishme, në rrjetet sociale Elita ka qenë gjithmonë aktive. Ajo publikon shpesh foto dhe video nga përditshmëria e saj, ndërsa nuk  mungojnë as bisedat me ndjekësit në Instagram.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku Elita iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve. Një prej tyre e ka pyetur se përse nuk e prezanton spektaklin “Big Brother Vip Kosova” që pritet të filloj së shpejti dhe Elita e ka një përgjigje për këtë.

“Sepse është caktuar prezantuesi!”- shkruan Elita.

Gjatë këtij bashkëbisedimi me ndjekësit, njëri i risolli në vëmendje edhe një foto të shumë komentuar duke i thënë se nuk ka nevojë për fotoshop dhe se nuk e ka pritur që ajo ta bënte. Elita në reagimin e saj është shprehur se nuk ka ndërhyrë në fizik, por dora është transformuar nga përpjekja me hequr flokët e rinj.

“Nuk ndërhyjë shumë në foto, edhe kur e shihni aty çrregullimin te dora i bie që kam ndërhyrë në flokë duke tentuar me hequr flokët e reja të pas lindjeve që janë bo si mini shishka e kënaqem krejt sorry”, -shkruan Elita.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat