Pasi i dha fund të martesës me Bleron, Afrona Dikës i ndodh e papritura

Mediale Vip

Pasi i dha fund të martesës me Bleron, Afrona Dikës i ndodh e papritura

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 10:17
Afrona Dika dhe Blero

Afrona Dika ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë javëve të fundit pasi thuhet se është ndarë me Bleron. Ndonëse asnjëri prej tyre nuk ka folur publikisht për këto thashetheme, veprimet në rrjete sociale “flasin” për një krisje mes tyre.

Pasi hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, modelja është shfaqur dhe pa unazën e martesës.

Mirëpo, së fundmi, Afrona ka rënë pre e një sulmi kibernetik.

Në profilin e modeles në Instagram nuk gjendet më asnjë postim dhe në foton e profilit është vendosur një imazh i zi.

Ndërsa fansat janë shqetësuar për modelen, burimet bëjnë me dije se asaj i kanë hakuar profilin dhe nuk ka më akses.

Image
Asaj i kanë hakuar profilin
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat