“Bespreme” kënga e radhës e Mozzikut

Mediale Vip

“Bespreme” kënga e radhës e Mozzikut

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 15:22
Mozzik

Mozzik është duke e shijuar suksesin e këngës "Pare" në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Taynën.

Por si duket, Mozzik vetëm sa e ka filluar sezonën e tij, shkruan lajmi.net.

Ai ka paralajmëruar projektin e tij të radhës në ‘Tiktok’.

Besëpreme është në radhë”, ka shkruar Mozzik teksa në prapavijë dëgjohet një pjesë e shkurtër e projektit.

Ndryshe, reperi komentohet shumë edhe për jetën e tij private.

Së fundi ai u komentua për një krisje të miqësisë me Noizyn, për shkak të Loredanës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat