Prapaskenat e ditëlindjes së Sarës, priti që t’i propozonte Ledri

Mediale Vip

Prapaskenat e ditëlindjes së Sarës, priti që t’i propozonte Ledri

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 21:49
Sara dhe Ledri

Sara Hoxha së fundi ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të.

Për këtë ditëlindje ajo ka vendosur të organizojë një festë.

Në festën e organizuar ajo ka ftuar shumë fytyra publike.

E pas përfundimit ajo ka publikuar një video ku shihen edhe prapaskenat e ditëlindjes.

Shoqet e saj të ngushta i tregonin asaj që do i bëhej një surprizë që ajo edhe do qante edhe do qeshte.

Për një moment ajo u thoshte atyre se mos ndoshta do i propozonte Ledri.

Por kjo nuk ndodhi fatkeqësisht, por mund të ndodhë në një të ardhme të afërt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat