“Ki me shpëtu shumë njerëz”, kërkesa e çuditshme e reperit për Kurtin

Mediale Vip

“Ki me shpëtu shumë njerëz”, kërkesa e çuditshme e reperit për Kurtin

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 18:40
Getinjo

Reperi kosovar, Getinjo, ka bërë një kërkesë të çuditshme për kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Ai publikisht i kërkoi Kurtit që të ndërmarr diçka për personat që po shahen në “Tok-Tok”.

Sipas tij, kjo veprim do t’i shpëtonte shumë njerëz.

“@albinkurti_ Po te lus publikisht me nderrmarr diqka per njerzit qe po shahen ne aplikacionin “TikTok”. Beso qe ki me i shpetu shum njerez se qka jem tu bon a si popull aty eshte turpi i botes”, shkroi reperi.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat