Fifi dhe Adis Patushi shijojnë pushimet në Turqi

Mediale Vip

Fifi dhe Adis Patushi shijojnë pushimet në Turqi

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 13:32
Fifi dhe Adis Patusha

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka nisur pushimet prej disa ditësh së bashku me partnerin e saj, Adis Patushin.

Dhe si destinacion të këtij pushimi ka zgjedhur një nga resortet luksoze në shtetin turk, gjegjësisht në Antalya.

Ndërkohë që po argëtohet në masë të madhe bashkë me të dashurin, ajo nuk ka munguar me disa poza atraktive.

Image
Fifi

E njëjta ka publikuar disa imazhe me rrobdeshambër, gjersa shfaqet tërësisht pa grim.

Një fotografi nga pushimet nuk e ka anashkaluar edhe partneri i saj, i cili po ashtu tashmë është bërë një fytyrë publike falë artistes nga Ferizaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adis Patushi (@adispatushi)

Të njëjtit këtë kohë janë komentuar në masë të madhe, për shkak të një shkrimi që Fifi ia dedikoi Adisit.

Image
Fifi

Fraza e këngëtares ‘Më fal që nuk e kam ruajtur veten vetëm për ty’ ngjalli shumë reagime, ndonëse u konsiderua si ofendim për vajzat. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat