Ledri Vula shtrihet në spital, Sara tregon gjendjen e tij shëndetësore

Mediale Vip

Ledri Vula shtrihet në spital, Sara tregon gjendjen e tij shëndetësore

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 15:43
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Artisti i njohur, Ledri Vula, si duket nuk është në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Gjatë ditës së sotme, Reperi është shtrirë në spital.

Lajmin e ka bërë të ditur partnerja e tij, blogerja Sara Hoxha.

Bukuroshja brune ka postuar në InstaStory një fotografi të dorës së artistit ku ka qenë duke marr infuzion.

“Duke bërë më mirë”, kishte shkruar ajo duke zbuluar se gjendja po i përmirësohet këngëtarit.

Image
Fotoja e postuar nga Sara
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat