Sabiani dhe Adelina Berisha publikojnë këngën e re “Ma kadal”

Mediale Vip

Sabiani dhe Adelina Berisha publikojnë këngën e re “Ma kadal”

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 19:44
Sabiani dhe Adelina Berisha

Këngëtarët e njohur shqiptarë, Sabiani dhe Adelina Berisha, kanë prezantuar sot (e premte) projektin e ri muzikor.

“Ma kadal” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Artistja e njohur ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në klip, gjersa ka rrëmbyer vëmendje me stilin e veçantë të veshjes.

Kënga është ritmike, e realizuar për kohën e verës dhe besohet që do të pëlqehet edhe nga publiku e fansat e tyre.

Teksti është shkruar nga Saia, kurse për muzikën u përkujdes Sabiani dhe Marsel Gunga.

Producimi ndërkohë u bë nga Gravity Music me video të realizuar nga ‘Fullmon Production’.

Projektin tanimë të plotë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, YouTube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat