“Sa e padrejtë jeta”/ Emocionon Stresi, shfaqet pranë 12-vjeçarit të sëmurë...

Mediale Vip

“Sa e padrejtë jeta”/ Emocionon Stresi, shfaqet pranë 12-vjeçarit të sëmurë...

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 15:41
Stresi

Këngëtari i njohur Stresi i ka emocionuar të gjithë  me veprimin e fundit.

Edhe pse njihet si “djali i keq”, këngëtari ka një anë të ‘butë’ që e ka treguar shumë mirë sot, teksa vizitoi në spital një 12-vjeçar, i cilin vuan nga një sëmundje e rëndë.

I mituri kishte shprehur dëshirën që ta takonte reperin pasi ishte këngëtari i tij i preferuar, dëshirë të cilën sot ai ia ka plotësuar.

Në disa postime të bëra në rrjetet sociale, Stresi tregon momentin kur takon vogëlushin, të cilit i kishte bërë edhe një lodër dhuratë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat