A është në lidhje? Loredana trazon rrjetin me përgjigjen e saj

Mediale Vip

A është në lidhje? Loredana trazon rrjetin me përgjigjen e saj

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 16:59
Loredana

Loredana përtej muzikës komentohet shumë për jetën e saj private.

Ajo e ka trazuar rrjetin sërish lidhur me statusin e saj, shkruan lajmi.net.

Reperja u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj.

Njëra nga ato ishte nëse ajo është në lidhje apo jo.

“Po dhe jo”, shkruan Loredana në këtë postim të pak orëve të fundit në ‘Instagram’.

Ajo u komentua shumë edhe për një lidhje të mundshme me Noizyn., pas bashkëpunimit të tyre.

Ndryshe, Loredana ishte në lidhje me Mozzikun, me të cilin edhe ka një vajzë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat