Blero po bëhet me biznes të ri në Zvicër

Mediale Vip

Blero po bëhet me biznes të ri në Zvicër

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 17:42
Blero

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, është duke menduar së fundmi që aktivitetin e tij ta zhvendosë edhe në biznes.

Kjo pasi i njëjti është duke menduar një investim jashtë vendit, e që kësaj here nuk lidhet me muzikën.

Media mëson se këngëtari, emri i vërtetë i të cilit është Blerim Muharremi, ka marrë të drejtën e përfaqësimit të një brendi ndërkombëtar në Zvicër.

Kontrata tashmë është nënshkruar dhe thuhet se punimet për jetësimin e këtij biznesi veçse kanë filluar.

Kujtojmë që Blero ka krijuar një lidhje më të afërt me shtetin e Zvicrës, veçanërisht pas lidhjes së tij me modelen Afrona Dika, e cila është lindur dhe rritur atje.

Megjithëse dyshja thuhet se janë duke marrë një pushim nga marrëdhënia e tyre, Blero duket se nuk është ndalur në arritjet e tij profesionale.

Pavarësisht angazhimit të tij në bieznesin e ri, këngëtari sërish nuk mendon që t’i largohet muzikës, e cila mbetet profesioni primar për të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat