Bebe Rexha i njofton se më në fund ka filluar të humbë peshë

Mediale Vip

Bebe Rexha i njofton se më në fund ka filluar të humbë peshë

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 14:38
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është duke punuar në një projekt të ri me DJ-in e famshëm, David Guetta.

Dyshja po sjellin remiksin e këngës “Blue”, pasi publikuan një copëz të shkurtër të demos në rrjetet sociale, e cila është bërë virale dhe fansat kanë kërkuar menjëherë publikimin e versionit të plotë.

Në anën tjetër, 32-vjeçarja po vazhdon të mbetet aktive në Twitter, duke i mbajtur fansat e saj të azhurnuar rreth më të rejave të saj.

Së fundmi, ajo publikoi një video të shkurtër nga ushtrimet në palestër, ku theksoi linjat e saj trupore dhe rezultatin e arritur nga fitnesi.

Mes të tjerash, ajo mori një koment nga një ndjekës, i cili i shkruante: “Dukesh mjaft e trashë dhe ndoshta me rrokullisje barku, por kjo është një gjë e mirë”.

Dhe këngëtarja e hitit “Me, Myself and I” nuk nguroi t’i kundërpërgjigjet fansit, duke i thënë se në fakt i ka humbur disa kilogramë.

“Dhe humba peshë!!! Isha edhe më e trashë më parë”, shkroi artistja shqiptare në një kthim-përgjigje në Twitter.

Bebe Rexha përndryshe këtë vit ka qenë shumë pak aktive në muzikë, por që gjithsesi i ka njoftuar fansat se shumë shpejt pritet të rikthehet me diçka të re.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat