Johnny Depp, në një lidhje me avokaten e tij

Mediale Vip

Johnny Depp, në një lidhje me avokaten e tij

Më: 22 shtator 2022 Në ora: 17:12
Johnny Depp

Johnny Depp është në një lidhje me Joelle Rich, një avokate që e përfaqësoi atë në gjyqin për shpifje në Mbretërinë e Bashkuar kundër The Sun. Lajmin e ka konfirmuar Page Six.

Sipas medias, avokatja nga Londra ka qenë e martuar, por është ndarë dhe divorci i saj mund të mos jetë finalizuar ende.

Në fillim të kësaj vere, Depp ndezi thashethemet për romancë me një avokate tjetër, Camille Vasquez, e cila e përfaqësoi atë në gjyqin për shpifje në SHBA kundër ish-bashkëshortes së tij Amber Heard.

Sidoqoftë, Vasquez i qetësoi thashethemet, duke i quajtur akuzat "seksiste" dhe "joetike". Vasquez theksoi se Depp kishte qenë miku dhe klienti i saj për katër vjet e gjysmë.

Rich nuk ishte një nga avokatet e aktorit që punonte në çështjen kundër Heard, por thuhet se ajo ishte e pranishme në sallën e gjyqit.

Sipas Us Weekly, avokatja britanike – e cila është nënë e dy fëmijëve – ishte në Virxhinia për të treguar mbështetjen e saj për Depp.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat