Ela Muja rikthehet më e fortë se kurrë me projektin e ri

Mediale Vip

Ela Muja rikthehet më e fortë se kurrë me projektin e ri

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 17:59
Foto ilustrim

E bukur e në top formë me ritëm e plot ngjyra është rikthyer këngëtarja Ela Muja me projektin e saj më të ri.

Kënga quhet " Mas teje jam tu lujt" dhe ka një klip mjaft të bukur ku kënga vjen më kompaninë e Foleartist dhe për videon ka bashkëpunuar me produksionin e njohur Max Production.

Mësojmë se Ela ka bashkëpunuar për muzikën me Granit Gashi ndërsa ajo vetë vjen si tekstshkruese dhe duket mjaft "in" me veshjen realizuar nga jelliclothing e duket se ajo tikthehet mjaft e fortë dhe me një super përkushtim.

Këngën e gjeni në linkun më poshtë e padiskutim se do tju pëlqejë ndêrsa është shpërndarë në kanalin e vetë këngëtares.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat