Eriselda Shllaku, aktorja që i jep magji skenës

Mediale Vip

Eriselda Shllaku, aktorja që i jep magji skenës

Nga: F.M Më: 27 shtator 2022 Në ora: 18:19
Eriselda Shllaku

Kur bukuria dhe talenti sintetizohen arrihet perfeksioni. S'mund të nisim ndryshe këtë shkrim për Eriselda Shllakun, aktoren, prezentuesen e njohur nga Shqipëria.

E sfiduar në “ Al Pazar” për një gjysmë sezoni, Eriselda edhe sot kujtohet nga adhuruesit e saj për rolin e saj të një vajzë të bukur dhe të zgjuar, për të cilën ndjejnë nostalgji edhe sot.

Në një bisedë të shkurtër për "Bota Sot", Eriselda tregon për kohën e lirë, e cila ështe e pakët për shkak të angazhimeve të shumta në radio në rolin e moderatores.

Image
Eriselda Shllaku

Gjithashtu, është mjaft ambicioze për planet e saj të ardhshme, të cilat për publikun do i shpalosë në të ardhmën.Eriselda, një fajzë më elegancë, me shije të fortë për rolet e saja skenike dhe televizive, mbete e kërkuar dhe e dashur për adhruesit e saj të shumtë, jo vetëm në Shqipëri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat