Egzona feston ditëlindjen, Albatriti e uron me fjalët e veçanta

Mediale Vip

Egzona feston ditëlindjen, Albatriti e uron me fjalët e veçanta

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 20:55
Egzona Muqiqi

Sot në familjen e këngëtarit Albatrit Muqiqi arsye për të festuar.

Gruaja e tij dhe e njohura për publikun, Egzona Muqiqi feston ditëlindjen.

Këtë ditë nuk kishte se si të mungonte urimi i Albatritit ku ai ka shkruar fjalët më të ëmbla për Egzonën.

Image
Albatrit Muqiqi/Instagram

Urime ditëlindjen zemër, qofsh me shëndet dhe pranë nesh gjithmonë! Të dua,” kishte shkruar ai në mbishkrimin e një fotografie me partneren.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat