Afrona rri mendueshëm, në këtë gjendje paraqitet

Mediale Vip

Afrona rri mendueshëm, në këtë gjendje paraqitet

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 06:41
Afrona Dika

Afrona Dika dhe Blero ishin një ndër çiftet më të komentuara kohëve të fundit.

Kjo për shkak se menohet se ata i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Afrona dhe Blero edhe përmes postimeve në rrjetet sociale tregojnë se po bëjnë jetë të ndarë.

Image
Afrona Dika

Afrona përmes postimit të fundit tregon se është dyuke udhëtaru me veturë.

Ajo nga vetura ka bërë foto, ku duket mendueshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat