Probleme me shëndetin, shtyhet deri vitin e ardhshëm turneu i Justin Bieberit

Mediale Vip

Probleme me shëndetin, shtyhet deri vitin e ardhshëm turneu i Justin Bieberit

Më: 7 tetor 2022 Në ora: 16:09
Justin Bieberi

Për ata që presin me padurim pjesën tjetër të turneut botëror të Justin Bieber janë njoftuar se ka një tjetër shtyrje të tij.

Në një deklaratë të postuar në llogarinë e verifikuar në Instagram ‘Justice tour’, u njoftua se turneu ka përfunduar tani për tani dhe se pjesa tjetër e datave të shfaqjes së Bieber po shtyhet.

Në deklaratë thuhet se data e fundit e turneut ishte në “Rock in Rio” në Brazil, i cili u zhvillua në fillim të shtatorit.

“Të gjitha datat e mbetura të turneut të tij botëror shtyhen për vitin e ardhshëm”, thuhet në deklaratë, duke vazhduar të thonë se vonesa përfshin të gjitha shfaqjet deri më 25 mars 2023.

“Datat e reja të mundshme do t’i nënshtrohen disponueshmërisë së vendit dhe datës”, shton deklarata.

Lajmi vjen pas shtyrjeve të përsëritura të mëparshme dhe anulimeve të datave të reja të koncerteve.

Në fillim të këtij viti, Bieber, 28 vjeç, pezulloi turneun e tij pasi u diagnostikua me sindromën Ramsay Hunt, e cila e la fytyrën e tij pjesërisht të paralizuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat