Beatrix në gjendje jo të mirë shëndetësore, çfarë i ndodhi?

Mediale Vip

Beatrix në gjendje jo të mirë shëndetësore, çfarë i ndodhi?

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 16:24
Këngëtarja e dashur për publikun, Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e dashur për publikun, Beatrix Ramosaj ka treguar se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore këto ditë.

Përmes një postimi në Tëitter, ajo ka bërë të ditur se është zgjuar e sëmurë, me dhimbje fyti dhe lodhje që pas një viti.

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”, ka shkruar Beatrix.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat