Mani publikon këngën në Polifoni, Lori ia bën atmosferë

Mediale Vip

Mani publikon këngën në Polifoni, Lori ia bën atmosferë

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 19:14
Mani

‘E kujtoj atë takim’ quhet kënga e njohu shqipe, e cila së fundmi është lansuar dhe interpretuar në mënyrën e tij, nga këngëtari Mani Manardi.

Kjo këngë, është pjesë e xhirimeve të fundvitit, në Polifoni, e cila edhe sivjet mban edicionin e përvjetshëm.

Mënyra se si Mani këndoi, i pëlqeu edhe Lorit, e cila kërcente gjatë gjithë kohës gjatë interpretimit të këngëtarit.

Projekti i tij u orkestrua nga Naim Krasniqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat