Koreografi i njohur pritet të jetë pjesë e Big Brother

Mediale Vip

Koreografi i njohur pritet të jetë pjesë e Big Brother

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 12:15
Arbana Osmani

Edhe pak na ndan nga nisja e “Big Brother VIP” dhe tashmë kanë filluar të zbulohen emrat e banorëve.

Prej disa ditësh, po qarkullon lajmi se pjesë e shtëpisë së famshme do të bëhen moderatorja e njohur Kiara Tito dhe blogerja Jori Delli.

Edhe pse nuk ende një konfirmim zyrtar nga vajzat, “Kryefjala” ka zbuluar një emër tjetër. Mirëpo, këtë herë bëhet fjalë për një nga meshkujt e lojës, i cili thuhet se do të jetë koreografi Albi Nako.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat