Stresi i ia bën ‘tagg’ Vuçiqit: E njeh ti mirë komandant Çelikun!

Mediale Vip

Stresi i ia bën ‘tagg’ Vuçiqit: E njeh ti mirë komandant Çelikun!

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 09:57
Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi

Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi ka publikuar një fotografi me kryetarin e Nisma-s Social Demokrate, Fatmir Limaj.

Në foton e publikuar në Instagram, reperi ka targetuar presidentin serb, Aleksandër Vuçiq

“Ti e njeh atë Vuçiq, komandant Çelikun”, ka shkruar ai.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat